Merhaba , ben Seymen.

Valla net konuşayım. Ne profesyonel fotoğrafçıyım, ne gurme, ne de profesyonel bi rehber..

Dünya denen misafirhaneye geldim sadece. Şimdi de tüm odalarını gezmeye çalışıyorum. Her odanın ayrı ayrı detaylarını inceliyor ve  fotoğraflarıyla insanlara tanıtmaya çalışıyorum. Neden bu emek diye sorarsan ? Gelin siz de misafir olun diye !

Seymen , 1986 doğumlu ve İstanbul’da yaşıyor. Bahçeşehir Üniversitesi stratejik pazarlama ve marka yönetimi mezunu,  futbol hakemliği yaparken başladı gezmeye.. Önce stad stad gezdi. Stadlar yetmedi. Şimdi şehirlere geldi mesele.. Bakmayın durmadan mobil modda olduğuna aslında medya sektöründe  çalışıyor ve gezmek için sürekli fırsat kolluyor.

Büyük şehirlerde küçük güzellikler peşinde koşmanın, hayalleriyle geldiği yerde başka hayaller kurma peşinde kendisi. Gözüne çarpanları hemen karalamayı, açtığı haritadan yeni güzergahlar belirlemeyi, ayakkabısını eskitinceye kadar yürümeyi, gittiği şehrin spor tutkusunu araştırmayı, mutfağını test etmeyi ve anılarını ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekmeyi seviyor.

Seyahatlerimden hoşuma giden noktaları ve tecrübelerimi paylaştım. Senin adın blogger dediler. Kaldı üzerimizde blogger olduk öyle iyi mi ?

Neyse, bende durum bu. Seyahat yazılarım ve fotoğraflarım eminim daha keyiflidir 🙂

Kahve ve keyifle okumanız dileğiyle..