Avenue de Champs-Elysées yani Şanzelize civarında çok güzel bir butik otel gerçekten. Hatta şuana kadar kaldıklarım arasında en özellerinden biri diyebilirim. Gerek kahvaltısını, gerek dekorasyonunu gerek hizmetini çok beğendiğim şık bir hotel West End’den bahsetmek istiyorum.

Son Derece Merkezi

Otelin konumu gayet iyiydi. Şanzelize’ye 5 dakika, Concord Meydanı’na yaklaşık 15 20 dakika yürüme mesafesinde yürüme mesafesinde bir yer. Metro için ise,Alma Marceau durağı ise 450 metre uzaklıkta. Ayrıca Paris’in tüm gözde markaları ve mağazaları da otele kısa süreli yürüme mesafesinde.

Kahvaltısı Memnun Bıraktı

Sabahları 07.00-11.00 arasında zemin katta açık büfe bir kahvaltı veriyorlar, Avrupa şartlarında gayet de şık bir tezgahları var. Ama bize yeter mi bilinmez tabi 🙂 Özellikle kruvasan ve reçel çeşitleri gayet “vay anasını” dedirtecek cinsten güzeldi.

Eyfel Ucundan Gözüküyor Odalarda

Özellikle 3.kat itibariyle otelin odalarından Eyfel Kulesi gözüküyor. Hatta güzel odalarda resepsiyondan rica edin kahvaltıyı tepsiyle odanıza getirsinler. Fransız balkon pencereyi açtığınızda harika kareler yakalayabilirsiniz. 3.Katta Eyfel’in ucu çok küçük gözüküyor. Ama Eyfel görmek istiyorum derseniz, 5.katta rezervasyon yapmanızı öneriyorum. 5.Kat odaları çok güzel bir Eyfel manzarasına pencere açıyor. Bu katta 3 bütçe kategorisine de uygun olacak şekilde, 2 standart, 2 superior ve 1 deluxe oda bulunuyor.

Fiyatlar için West End Paris Web sayfasına  buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Buarada PROMO10 yazarak konaklama rezervasyonunuzda indirim kazanabilirsiniz.

Yorumlar