Münih’e geldiğinizde ev gibi bir otelden bahsetmek istiyorum sizlere. Reklam sloganı gibi oldu değil mi ? Ama değil. Hakikaten adı otel ama içi ev konforunda inanılmaz bir ortam sağlıyor misafirlerine. Şimdi sizlere Münih’te yaşadığım deneyimi paylaşacağım. Hem biraz keyif hem biraz tavsiye içeriyor.

Konumu Mükemmel ! 

Marianplatz’a 2 dk yürüme mesafesinde son derece merkezi bir konumda bulunan bir hotel. Havalimanından geldikten sonra direkt 1 metro ulaşımı yaparak 40 dakikada Marianplatz durağında iniyorsunuz ve sadece 2 3 dakika yürüyerek otele ulaşabiliyorsunuz. Otelin konumu turistik bir noktada, Münih’in kalbi denilebilecek bir merkezde. Bu açıdan önceliğiniz konumuysa kesinlikle tavsiye ederim.

Kendimi Evimde Gibi Hissettim 

Valla ne yalan söyleyeyim. Gerçekten kendimi odamda gibi hissettim. Mutfağım, ocağım, televizyonum uzun koltuğumla son derece keyifli bir ortamda konaklamamı sağladım. Son derece temiz ve bir o kadar da özenle dekore edilmiş bir odadaydım. Odada en dikkatimi çeken mesele ise yastıklar oldu. Kafamı koyduğum yastığı anlatan bir broşür gördüm ve yastıkta nasıl bir pamuk kullanıldığını anlatıyordu. Çok ilginc geldi ama hoşuma da gitti ne yalan söyleyeyim 🙂

Grapes Bar’ı Deneyimleyin

Grapes Bar bu hotelin giriş katında bulunan bir restoran. Hem sabah kahvaltısı hem akşam yemeğini deneyimlediğim bu restoranda, sabah kahvaltısı bir kere son derece geniş yelpazeli bol çeşitli iken, akşam yemeği ise son derece lezzetli yemek menüsü olan bir seçenek sunuyor misafirlerine. Restoran’da en dikkatimi çeken lezzet ise, tatlı merakımdan mıdır nedir bilinmez browni. Baya iyiydi gerçekten . Kesinlikle öneriyorum.

Hotelin web sayfasını incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar